Byty 1+kk až 5+kk, Rezidence DOCK, Praha – Libeň

Byty 1+kk až 5+kk, Rezidence DOCK, Praha – Libeň
Libeň, 180 00 Praha-Praha 8, Česko
Na prodej Cena na vyžádání - Byty, Nové rezidence

Nabízíme vám prodej nových bytů dispozic od investičně zajímavých 1+kk po reprezentativní penthousy v posledních patrech v rezidenčním projektu DOCK na pravém břehu Vltavy, v klidném prostředí pod parkem Thomayerovy sady, který obklopuje protilehlý Libeňský zámek. K aktivnímu odpočinku se zde nabízí populární cyklostezka lemující celý pravý břeh řeky a spojuje místo s Karlínem i Trojou. V pěší vzdálenosti od rezidence je dostupná stanice metra B Palmovka a s ní související veškerá občanská infrastruktura.

Projekt nových bytů v Praze 8 je navržen jako soubor samostatných viladomů umístěných v nově vzniklé společné zahradě. Toto řešení umožnilo vznik menších kondominií a zároveň podtrhlo komornost projektu a soukromí rezidentů. Každý byt disponuje terasou, jejichž velikost osciluje od 5 až do 50 m². Rezidence je vybavena centrální ostrahou.

Společné prostory domů jsou dokončeny ve vysokém standardu stejně jako interiéry jednotlivých bytů. Dřevěné podlahy, dřevěná velkoformátová okna, kvalitní dlažby, obklady a sanita od renomovaných výrobců, smart-home ovládání domácnosti, bezpečnostní vstupní dveře, světelné podhledy, stejně jako parkovací stání v podzemních garážích a sklepní prostory jsou zde samozřejmostí.

 

CENA: od 3 964 400 Kč do 31 920 000 Kč

 

Pro více informací kontaktujte realitního specialistu, děkujeme. 

Lokalita

Realitní specialista Mgr. Jakub Bartoň

Jednatel společnosti, ředitel realitního oddělení
Více informací

Kontakt

Loading...

Podobné nemovitosti