Pronájem administrativní budovy, Pardubice – Černá za Bory

Pronájem administrativní budovy, Pardubice – Černá za Bory
Černá za Bory, okres Pardubice, Pardubický kraj, Severovýchod, 53301, Česká republika
K pronájmu 130 000 Kč /měsíc - Komerční
1090 m²

Nabízíme k pronájmu administrativní budovu s kancelářskými prostory o celkové ploše 1090 m² v Černé za Bory. Administrativní budova nacházející se v uzavřeném průmyslovém areálu výrobních objektů s výbornou dopravní dostupností má 1 podzemní a 3 nadzemní podlaží a sousedí s vrátnicí celého objektu, který je nepřetržitě hlídán. Vstup do budovy samostatnými dveřmi se zabezpečovacím zařízením a kamerovým systémem. V přízemí se nachází prostorná vstupní hala, zasedací místnost, jídelna s kuchyní, šatny pro personál a 4 kanceláře. Druhé a třetí nadzemní podlaží je koncipováno jako kancelářské prostory, ve druhém se nachází 11 a ve třetím 14 kanceláří, některé jsou klimatizovány. Všechna podlaží disponují odděleným sociálním zařízením pro muže i ženy a kuchyňkou. Celá budova je podsklepena, tyto prostory mohou být využity jako sklady či jako archiv dokumentů, část podzemního podlaží tvoří atomový kryt. Rozloha jednotlivých podlaží: přízemí 370 m², druhé nadzemní podlaží 360 m², třetí nadzemní podlaží 360 m².

Majitelé jsou po dohodě s budoucím nájemcem schopni upravit veškeré prostory dle přání klienta včetně změny dispozic, nového sociálního zázemí, nových interiérových dveří, vnitřního osvětlení, celkové výmalby všech prostor, nové podlahové krytiny a rozšíření klimatizace do všech kanceláří, avšak za podmínek dlouhodobého pronájmu celé budovy a seriózního jednání po celou dobu trvání nájemního vztahu. majitelé jsou také připraveni vytvořit v bezprostředním blízkosti budovy parkoviště pro 50-60 vozidel a stojany na kola, přičemž předpokládaná kapacita celé budovy je zhruba 100 zaměstnanců.

K administrativní budově je možné pronajmout také provozně-skladové haly o výměře až 3200 m² ve stejném areálu přímo naproti administrativní budově, odkaz níže, v případě pronájmu těchto prostor je možnost domluvit z nájmu administrativní budovy slevu.

Cena: 130.000 Kč/měsíc

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, prohlídka všech prostor po domluvě kdykoli možná.

Lokalita

Realitní specialista Mgr. Jakub Bartoň

Jednatel společnosti, ředitel realitního oddělení
Více informací

Kontakt

Loading...

Podobné nemovitosti