Rodinný dům 5+kk, Praha – Vinoř (PRODÁNO)

Rodinný dům 5+kk, Praha – Vinoř (PRODÁNO)
190 17 Praha-Vinoř, Česko
Na prodej 7 499 000 Kč - Developerské projekty, Rodinné domy
154

Nabízíme vám prodej dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 5+kk s užitnou plochou 153,5 m² v městské části Prahy, ve Vinoři, severovýchodě od hlavního města.

Dispozice: 5+kk

Užitná plocha: 153,5 m²

Výměra pozemku: 268 m²

Terasa: 22,6 m²

(poznámka: fotografie interiéru a exteriéru jsou vyfoceny ve vzorovém domě)

 

Rodinné domy a řadové rodinné domy jsou navrženy jako dvoupodlažní, nepodsklepené, s plochou střechou, s garáží. Dle přání zájemce lze dispozice upravit či rozšířit. Objekt je založen na betonových základových pasech do nezámrzné hloubky. Konstrukce stropů je železobetonová prefa, alternativně monolitická. Schodiště je navrženo železobetonové prefabrikované. Okna a vnější dveře jsou navrženy s plastovým rámem a izolačním dvojsklem, vrata sekční nebo lamelová zateplená. Střecha objektu je plochá s šikmou atikou, jednoplášťová zateplená, hydroizolace je tvořena PVC fólií. V koupelnách a na WC budou provedeny keramické obklady stěn. Stěny ve všech místnostech budou opatřeny systémovou broušenou sádrovou omítkou, otěruvzdornou a omyvatelnou malbou v bílé barvě. Podlaha v obytných místnostech bude plovoucí laminátová. Keramické dlažby budou v koupelnách, na WC a v zádveří. Podhledy ze sádrokartonu.

Projekt se nachází v klidné části Vinoře v blízkosti Ctěnického háje a zámku. Navazuje na stávající zástavbu, která je nedaleko centra obce. Je zároveň druhou stavěnou etapou v této obci a těší se velkému zájmu. Vinoř je velmi pěknou a dynamicky se rozvíjející obcí s vynikající dostupností do centra Prahy. Konečná stanice metra C – Letňany je dostupná do 13 minut. Vinoř je staré historické sídlo, první písemná zmínka o obci pochází již z r. 1088, kdy král Vratislav II. daroval Vinoř Vyšehradské kapitule, sama Vinoř je ale mnohem starší. Do Vinoře spadá též osada Ctěnice. V obci Vinoř je spousta malebných míst pro aktivní odpočinek a relaxaci, patří sem především Vinořský zámek, Ctěnický lesopark a zámek a několik místních rybníků.

Veškerou občanskou vybavenost jako je ZŠ, MŠ, pošta, zdravotní středisko (dětský lékař, všeobecný lékař), lékárna, pošta, knihovna, obchody, restaurace a sportovní zařízení naleznete přímo v obci. V brzké době se začne stavět golfové hřiště o 27 jamkách, cvičná louka, klubové a technické zázemí, bungalovy a infrastruktura, komunikace pro pěší a techniku. Velkou výhodou je blízkost OC Letňany s nepřebernou škálou obchodů, kinem a plaveckým bazénem.

 

Pro více informací kontaktujte realitního specialistu, děkujeme. 

Lokalita

Realitní specialista Mgr. Ondřej Dorko

Jednatel společnosti, ředitel oddělení správy nemovitostí
Více informací

Kontakt

Loading...

Podobné nemovitosti