Vila 5+kk, Černošice, Praha (PRODÁNO)

Vila 5+kk, Černošice, Praha (PRODÁNO)
252 28 Černošice, Česká republika
Na prodej 5 000 000 Kč - Rodinné domy
RH1002 385 m² 6 Místosti 2 Koupelny 2 Garáže

Nabízíme Vám prodej rodinného domu – stylové vily v centru Černošic o dispozici 5+kk se dvěma garážemi.

DŮM URČEN K TOTÁLNÍ REKONSTRUKCI.

Rodinný dům – stylová vila v centru Černošic na břehu Berounky s výhledem na její tok a jez, okr. Praha – západ, dispozičně 5+kk/sklep/2x garáž, zastavěná plocha 63 m2, pozemek 385 m2 ve staré zástavbě u řeky Berounky. Dokonale odhlučněno z ulice, krásný výhled na řeku! Původní, dobře udržovaný stav sídla z 30tých let 20. stol.

Celková výměra: 385 m2

Obytná plocha: 157 m2

Počet pater: 3 včetně nadzemního

Stavba: cihlová

Stav: dobrý

Zahrada: ano, 322 m2

Sklep: ano

Parkovací stání: ano, 2x garáž

Jedná se o nezátopovou oblast s možností mnoha procházek. V Černošicích je veškerá občanská vybavenost (obchody (400m), restaurace, pošta, lékárna, doktoři, zubaři, škola, školky atd.). Vlaková zastávka je cca 3 min. chůze a spoje na Prahu jezdí každých 15-30 min. V okolí krásná příroda, 3 km od Prahy, 4 minuty jízdy autem, dálnice 8 km.

Černošice jsou městem zeleně a letních sportů. Díky svému umístění uprostřed přírody na břehu řeky Berounky jsou tradiční výletní lokalitou, která nabízí svým návštěvníkům množství příležitostí pro pěší i cykloturistiku a další sportovní vyžití. Krytá hala pro lední sporty, Sportpark s travnatou plochou, multifunkční hřiště pro volejbal, nohejbal, malou kopanou a pod., skatepark s bikrosovou dráhou, pláž na břehu řeky Berounky.
V blízkosti hrad Karlštejn, Ranč u Kotvy s projížďkami na koních, Aquapark Beroun, Velká Chuchle.

Poloha v členitém terénu nad řekou učinila v minulosti z Černošic letovisko, kde si nechali stavět svá letní sídla jedinečných architektonických kvalit pražští průmyslníci a podnikatelé. Zavedení železnice zajistilo dobrou dostupnost této malebné lokality a během několika desetiletí tu podél Berounky vyrostly honosné vily, mnohé z dílny věhlasných českých architektů, například Jana Kotěry, Karla Štipla, Antonína Pfeiffera, Františka Roitha, Karla Stráníka, Jaroslava Fröhlicha a dalších. Vznikl tak jedinečný architektonický celek, jehož hodnota je umocněna citlivým zasazením vil do členitého terénu a řešením rozlehlých zahrad. Některé z impozantních staveb byly zapsány do seznamu kulturních památek.

 

Původní cena: 9 900 000,-

Pro více informací kontaktujte realitního specialistu, děkujeme. 

Lokalita

Realitní specialista Mgr. Ondřej Dorko

Jednatel společnosti, ředitel oddělení správy nemovitostí
Více informací

Kontakt

Loading...

Podobné nemovitosti